Wyjazd do Niemiec – ERASMUS plus


W dniach 2-22 lipca 2017r. uczennice klas I - III Technikum ZDZ w Płocku – kierunek technik usług fryzjerskich wraz opiekunem przebywały w miejscowości Schkeuditz pod Lipskiem w Niemczech.

W trakcie 3-tygodniowego pobytu realizowanego w ramach projektu pn. „Mobilny fachowiec na europejskim rynku pracy” dziewczyny nie tylko odbywały staże w salonach fryzjerskich na terenie Lipska, ale również brały udział w warsztatach fryzjerskich w ośrodku Vitalis w Schkeuditz oraz realizowały poniższy program kulturalno – turystyczny:

  1. Zwiedzanie Lipska (w programie m.in. Pomnik Bitwy Narodów, punkt widokowy wieżowca City-Hochhaus,gmach opery oraz uniwersytetu, zabytkowe kościoły – św. Mikołaja i św. Tomasza, budynek giełdy towarowej, stary ratusz),
  2. Wycieczka do Drezna (w programie m.in. zwiedzanie kompleksu pałacowego Zwinger, Katedry oraz tzw. Szklanej Manufaktury – fabryki elektrycznych pojazdów marki Volkswagen),
  3. 2-dniowa wycieczka do Berlina (w programie m.in. zwiedzanie Bramy Brandenburskiej, pomnika Holocaustu, Reichstagu, siedziby kanclerz Niemiec, Placu Poczdamskiego, Muzeum Techniki, Wyspy Muzeów, Placu Aleksandra, fontanny Neptuna, Katedry, Czerwonego Ratusza).

Pobyt w Niemczech był również świetną okazją dla młodzieży uczącej się w naszej szkole do „szlifowania” języków obcych – angielskiego i niemieckiego oraz do nawiązania nowych relacji koleżeńskich z nastolatkami z różnych części Polski, jak również z innych krajów Europy (m.in. Portugalii, Bułgarii, Węgier czy Szkocji).Zapraszamy do oglądania zdjęć z wyjazdu.


Zapraszamy na szkolenia dla maszynistów

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, będący ośrodkiem szkolenia i egzaminowania maszynistów zaprasza na szkolenia z zakresu licencji i świadectwa maszynisty.

Przyjdź do nas i zdobądź pożądany i dobrze wynagradzany zawód maszynisty pojazdów kolejowych!

Posiadamy wpis w rejestrze ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów i kandydatów na maszynistów, prowadzonym przez Urząd Transportu Kolejowego.
 

Zapraszamy!!!


Wykaz podrecznikow na rok szkolny 2018/2019

Wykaz podręczników technikumPodręczniki do klasy III TI nauczyciele podadzą na początku roku szkolnego.

Zagłosuj na Gimnazjum ZDZ w Płocku
Zagłosuj na naszą szkołę i pomóż naszym uczniom wygrać piłki, stroje sportowe lub wycieczkę.lub bezpośrednia na tej stronie: https://www.sportbonus.pl/szkola

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 8


Projekt i wykonanie: Hedea.pl