Andrzejki 2017

30 listopada 2017 roku społeczność szkolna uczciła Święto Andrzeja Apostoła – uczestnicząc w wróżbach andrzejkowych. Była to okazja dla poznania swojej miłosnej przyszłości. Wróżki wprowadziły wszystkich w znakomity nastrój. Był to dzień pełen wrażeń, którego uczniowie szybko nie zapomną. Odbyła się też akcja charytatywna na leczenie braci Stasia i Mateusza chorych na zespół Recklinghausena. Uczniowie okazali wielki dar serca.


Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszej uczennicy

W dniu 27 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku, ul. Tumska 3 (budynek Muzeum Diecezjalnego) odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Serdeczne gratulacje dla Adrianny Zajdlicz uczennicy Technikum ZDZ w Płocku. Życzymy wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań i satysfakcji z kolejnych osiągnięć.


Święto Niepodległości

11 listopada 2017 r. Płock świętował Święto Niepodległości. Skłądano kwiaty pod pomnikami Józefa Piłsudskiego i Władysława Broniewskiego. W katedrze odbyła się uroczysta msza święta w intencji ojczyzny.

Udział w tej uroczystości wzięła także młodzież Szkół ZDZ w Płocku, ul. Ułańska 1.


Pożyczki na kształcenie z możliwością umorzenia
"Pożyczki na kształcenie"
 
maksymalna wartość pożyczki:
100 tys. zł - pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia/kursu/studiów podyplomowych, istnieje możliwość umorzenia 20 - 25% kwoty pożyczki
 
oprocentowanie:
Pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów  opracowania, itp.)
 
raty:
Minimalna liczba rat/długość spłaty to 12 miesięcy, maksymalna to 36 miesięcy, pożyczki spłacane są w równych ratach, w cyklu miesięcznym


jak wnioskować:

Regulamin udzielania pożyczek oraz wzory umowy, a także wymagane dane i dokumenty do wniosku znajdują się na www.inwestujwrozwoj.plWszelkich informacji udziela ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W PŁOCKU

Płock ul. Ułańska 1

Tel: 24 264 22 77, 24 262 86 89

Z cyklu napisali o nas... - "Jesienne Święto Chleba"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Tygodnika Płockiego, opisującego coroczne "Święto Chleba", w którym brali udział uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych ZDZ w Płocku.


Artykuł<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 6Projekt i wykonanie: Hedea.pl