Dni otwarte

Szkoła Podstawowa Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku, położona jest przy niezbyt ruchliwej ulicy. Posiada własny, nowocześnie wyposażony budynek, ogrodzony i estetycznie zagospodarowany.

Obiekt szkolny jest monitorowany wewnątrz i na zewnątrz.

Szkoła posiada certyfikat „Szkoła z klasą”, „Nauczyciel z klasą”, „Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń”.

Nauka w szkole odbywa się na jedną zmianę, zespoły klasowe liczą max. 20 osób. Każdy pierwszoklasista otrzyma tablet.

W sali lekcyjnej są zamontowane szafki, w których uczniowie będą zostawiać swoje podręczniki, zeszyty i inne przybory szkolne.

Nasze dzieci nie noszą ciężkich tornistrów!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.

 


V edycja konkursu „Festiwal Pięknie Nakrytych Stołów” – „Wielkanocne stroiki”

28 marca 2018 r. w naszej szkole odbyła się V edycja konkursu „Festiwal Pięknie Nakrytych Stołów” – „Wielkanocne stroiki”.

W konkursie wzięli udział uczniowie gimnazjum i technikum ZDZ w Płocku. Przygotowane stroiki były ozdobione własnoręcznie przygotowanymi elementami nawiązującymi do polskiej tradycji. Odznaczały się oryginalnością, kolorystyką i estetyką wykonania.


Uczennica Gimnazjum ZDZ w Płocku na podium!

W dniu 13 marca 2018 r. odbyła się XIV edycja Międzygimnazjalnej  Ligi Przedmiotowej  z języka angielskiego. Nasza uczennica  drugiej klasy  gimnazjum  Klaudia Braun zajęła II miejsce.

Gratulacje!

Pożyczki na kształcenie z możliwością umorzenia
"Pożyczki na kształcenie"
 
maksymalna wartość pożyczki:
100 tys. zł - pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia/kursu/studiów podyplomowych, istnieje możliwość umorzenia 20 - 25% kwoty pożyczki
 
oprocentowanie:
Pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów  opracowania, itp.)
 
raty:
Minimalna liczba rat/długość spłaty to 12 miesięcy, maksymalna to 36 miesięcy, pożyczki spłacane są w równych ratach, w cyklu miesięcznym


jak wnioskować:

Regulamin udzielania pożyczek oraz wzory umowy, a także wymagane dane i dokumenty do wniosku znajdują się na www.inwestujwrozwoj.plWszelkich informacji udziela ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W PŁOCKU

Płock ul. Ułańska 1

Tel: 24 264 22 77, 24 262 86 89

Porozumienie o współpracy z PWSZ w Płocku

W dniu 22.02.2018 r.  prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku podpisała z rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku porozumienie o współpracy, którego celem jest podnoszenie jakości kształcenia młodzieży i zachęcanie jej do kontynuowania nauki na poziomie wyższym.
 


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6Projekt i wykonanie: Hedea.pl